ZAANGAŻUJ SIĘ

Możesz nas wspomóc na kilka sposobów

Przyjdź do nas ze swoim pomysłem

W organizowaniu wydarzeń artystycznych i edukacyjnych kluczowe jest stałe rozpoznawanie potrzeb i możliwości, jakie się pojawiają. Dopiero połączenie obu tych aspektów oraz zorganizowanie środków finansowych, umożliwia realizację wartościowego wydarzenia, cyklu wydarzeń lub stałej działalności. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z instytucjami jak i osobami prywatnymi, które pragną działać w sferach określonych przez cele Fundacji.

Wesprzyj nas organizacyjnie lub rzeczowo

Wsparcie działań Fundacji wcale nie musi być kwotą pieniężną. Najcenniejsza jest współpraca, która pozwala realizować nowe pomysły.. Wspólna praca przy organizacji wydarzeń, to bardzo cenny wkład w działalność Fundacji. Dlatego zapraszamy każdą firmę, która może ofiarować nam swoje usługi  bądź produkty, które posłużą realizacji naszych celów, lub każdą osobę, chętną do angażowania swojego wolnegoczasu na rzecz kultury i edukacji.

Zostań sponsorem lub darczyńcą

Jeśli są Ci bliskie realizowane przez nas cele i założenia, możesz umożliwić nam dalsze działanie stając się sponsorem konkretnego wydarzenia lub samej Fundacji. Jak każda fundacja jesteśmy organizacją non profit. Wszystkie zdobyte środki przeznaczamy na działalność statutową.  Środki te natomiast zdobywamy dzięki organizowanym wydarzeniom, akcjom, bądź dzięki zaangażowaniu firm i osób prywatnych, podzielających nasze pasje.

ul. Słomiana 19, 61-625 Poznań

Promuj nasze akcje

Dziś nie tylko radio, prasa czy telewizja służą rozpowszechnianiu informacji. Silnym medium jest również internet, w którym większość z nas działa, na różne sposoby. Promowanie naszych akcji w mediach społecznościowych, na stronach internetowych, czy forach dyskusyjnych może przyczynić się do istotnego zwiększenia ich zasięgu. Pomóż nam dotrzeć do tysięcy odbiorców, dla których nasze wydarzenia mogą być możliwością i szansą na rozwój ich osobowości. Budujmy razem społeczeństwo oparte na wartościach wysokiej kultury.