Dzięki dofinansowaniu przyznanemu Fundacji z budżetu Miasta Poznania możemy wreszcie rozpocząć regularną działalność EDGE Music Studio. Jest to spełnienie naszych marzeń i obietnic.
W każdy ostatni piątek miesiąca zapraszamy na najlepszej jakości koncerty kameralne - ul. Krańcowa 24, budynek firmy WEBA.

Koncerty te będą miały specjalną formułę, dlatego nazwane zostały Osobistymi Spotkaniami Muzycznym. Chcemy bowiem wyjść ze sztywnych ram, z jakimi kojarzy się słuchanie muzyki klasycznej. Każdy koncert poprzedzi wprowadzenie, a zakończy luźne, swobodne spotkanie. Spotkanie publiczności z artystami, ale także słuchaczy ze sobą nawzajem, a także słuchaczy z organizatorami. Dzięki temu chcemy nie tylko stworzyć przyjazną, twórczą atmosferę wymiany myśli i wrażeń, ale także umożliwić żywe kształtowanie wydarzeń w EDGE Music Studio w przyszłości.

Pierwsze Osobiste Spotkanie Muzyczne odbędzie się 31 maja o godzinie 19. Zagra znakomity, młody zespół jazzowy - Weezdob Collective,  o którym dość powiedzieć, że wygrał Jazz nad Odrą i koncertuje m.in. z Leszkiem Możdżerem...
Zapraszamy gorąco!

Szczegóły bedzie można śledzić na stronie www.edgemusicstudio.pl, która ruszy lada dzień!