Zapraszamy serdecznie do oglądania relacji z koncertu Hosanna, zorganizowanego przez Fundację dzięki dotacji przyznanej przez burmistrza Swarzędza.

Na koncercie, na którym zabrzmiała - przy wtórze wichru rytmicznie uderzającego w dach świątyni - Gloria A. Vivaldiego oraz Msza na sopran i chór żeński Ewy Fabiańskiej - Jelińskiej.
Wystąpili:
Anna Budzyńska - sopran
Chór Żeński Sonantes
Soliści Poznańskiej Orkiestry Barokowej
pod batutą Hanny Malickiej.

Koncert poprowadziła znakomita Alina Kurczewska - krytyk muzyczny związany od wielu lat z Radiem Poznań (dawniej Radiem Merkury).

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację koncertu. Przede wszystkim Burmistrzowi Swarzędza za przyznaną dotację. Kościół wypełniony publicznością był najlepszym dowodem na to, że inicjatywy promujące muzykę klasyczną, także współcześnie tworzoną, są bardzo potrzebne.
Dziękujemy Chórowi Żeńskiemu Sonantes za duże zaangażowanie w organizację koncertu oraz muzykom Poznańskiej Orkiestry Barokowej, szczególnie za wkład w wykonanie trudnego, współczesnego dzieła Ewy Fabiańskiej - Jelińskiej.
Dziękujemy partnerom i sponsorom - drukarni Swarzędzkiej, Wspólnocie Mieszkaniowej oraz oczywiście gospodarzom koncertu - parafii Chrystusa Jedynego Zbawiciela w Swarzędzu.