Serdecznie zapraszamy 22 grudnia o godz. 19.00 na świąteczne spotkanie przy zapachu pierników i przepięknej muzyce w niebanalnych aranżacjach. Zagrają Kasia Pakowska (głos, harmonium indyjskie, bębny obręczowe)
Joanna Dudkowska (gitara basowa, fretless, głos)
Aleksandra Awtuszewska (wiolonczela)
Małgorzata Marciniak (instrumenty perkusyjne).

WSTĘP WOLNY, a po koncercie spotkanie z Artystkami.

Przedświąteczne spotkanie naturalnie wypełnią znane melodie kolędowe, ale w niecodziennym wydaniu.
"Kolęda jest Kobietą" to cztery muzykantki, które śpiewem i instrumentami nie tylko przenoszą w czas świąteczny, ale przede wszystkim przypominają, że w polskiej tradycji kolędy służyły przejściu w Nowy Rok. Pierwotnym zadaniem kolędników było wlać nową energię w gospodarzy, do których przychodzą z pomocą śpiewanych pieśni. Tutaj gospodarzami jest publiczność i miejsca, w które te cztery kolędnice są zapraszane. Odwdzięczają się muzyką zagraną z taką energią, która natychmiast udziela się publiczności i gospodarzom. Kwartet "Kolęda jest kobietą" powstał w 2016 roku i od tamtej pory zagrał na wielu scenach w całej Polsce dając niezwykle emocjonalne i energetyczne koncerty, z których publiczność wychodzi napełniona energią na cały rok.

Koncert dofinansowany z budżetu Miasta Poznania #poznanwspiera #edgemusicstudio #fundacjaswiatmozliwosci