Listopadowy wieczór wypełni autorska muzyka Piotra Pawlickiego - poznańskiego autora piosenek, charyzmatycznego dyrygenta chórów gospel, laureata ogólnopolskich festiwali muzycznych, instruktora warsztatów muzycznych.
Inspiracją do tworzenia muzyki i tekstów jest Jego wrażliwość na emocje, uczucia, przeżycia, przyrodę.
Piotr nie lubi szeregować ani definiować muzyki. Wychodzi z założenia, że muzyka jest jedna, a to ludzie i krytycy dzielą ją na gatunki. Jednak jego twórczość wypływa z folkloru, gospel, jazzu i poezji śpiewanej.

Na co dzień prowadzi chór składający się m.in.: z uczestników muzycznych programów telewizyjnych takich jak: "Must Be The Music", "The voice of Poland", "Bitwa na głosy”. Jego zespół wystąpił w programie „MAM TALENT”  i zdobył od jurorów 3 x TAK przechodząc do III etapu programu.
Jakiś czas temu pojawiła się Jego debiutancka płyta, na której zagrali czołowi polscy muzycy m.in.: Marcin Pospieszalski, Paweł Zarecki, Robert Kubiszyn, Maciej Kociński, a utwór „Bo kocham” z Jego autorskiej płyty gości w stacjach radiowych.

Wraz z Piotrem zagra znakomity saksofonista Maciej Kociński znany ze współpracy z Ewą Bem, Kubą Badachem, zespołem Poluzjanci, Adamem Sztabą i wieloma innymi wspaniałymi Artystami, to właśnie Jego saksofon można usłyszeć na płycie Piotra.

Na koncert - WSTĘP WOLNY, a po nim - spotkanie z Artystą przy lampce wina.

Dofinansowano z budżetu Miasta Poznania #poznanwspiera #edgemusicstudio #fundacjaswiatmozliwosci