31 marca w EDGE Music Studio odbyło się Spotkanie z Ensemble del Passato, któremu towarzyszyła Agnieszka Budzińska-Bennett. Spotkanie zbudowane zostało wokół barokowych duetów, lecz stanowiło także premierę płyty zespołu pt. "Clori - 1622".
Artyści zaprezentowali przepiękny program, który licznie zgromadzona publiczność przyjęła z prawdziwym entuzjazmem, wyrażonym w dwukrotnej owacji na stojąco. Choć duety barokowe moga wydawać się trudną w odbiorze materią muzyczną, okazało się, iż muzyka znakomicie potrafi przemawiać także od współczesnego słuchacza. Subtelne towarzyszenie teorby (Henryk Kasperczak) i gitar (Maciej Kończak) nadało niezwykłej oprawy głosom sopranowym - Annie Budzyńskiej i Agnieszce Budzińskiej - Bennett.

Spotkanie z Artystami po koncercie pełne było żywych duskysji i rozmów, a słuchacze kompletowali podpisy członków Ensemble del Passato na świeżo wydanych płytach "Clori - 1622" w dniu premiery.

Dziękujemy serdecznie Artystom za uroczy, magiczny program, a publiczności za przemiłą, gościnną atmosferę i zapraszamy do prześledzenia fotorelacji.
fot. Magdalena Kasperczak

Dofinansowano z budżetu Miasta Poznani #poznanwspiera #edgemusicstudio #fundacjaswiatmozliwosci