Zapraszamy młodych śpiewaków pragnących rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie muzyki barokowej i podjąć współpracę z Dramma Per Musica na przesłuchanie 14 kwietnia w EDGE Music Studio. Przesłuchanie w formie koncertu rozpoczenie się o godz. 17.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
Szczegóły organizacyjne w regulaminie kursu poniżej:

KURS MISTRZOWSKI prof. UMFC dr hab. ANNY RADZIEJEWSKIEJ
Poznań, 12-14.04.2019
oraz PRZESŁUCHANIE do współpracy ze Stowarzyszeniem
Dramma per Musica z Warszawy

1. Organizatorem kursu i przesłuchania jest Fundacja Świat Możliwości. Wszystkie dane kontaktowe i szczegóły znajdują się na stronie internetowej www.fundacja-swiat-mozliwosci.pl. Zajęcia odbywać się będą w EDGE Music Studio – ul. Krańcowa 24, (budynek firmy WEBA) w Poznaniu.
  2. Zgłoszenia z zaznaczeniem rodzaju uczestnictwa wraz z CV artystycznym można przesyłać na adres fundacjaswiatmozliwosci@gmail.com.
  3. Kurs techniki i interpretacji wokalnej z prof. dr hab. Anną Radziejewską obejmuje trzy dni pracy oraz koncert – przesłuchanie do projektu Dramma Per Musica. Lekcje odbędą się według następującego schematu:

-      12 kwietnia (piątek) – lekcje w godzinach 10 -19;

-      13 kwietnia (sobota) – lekcje w godzinach 10-19;

-      14 kwietnia (niedziela) – lekcje w godzinach 10-14;

-      14 kwietnia (niedziela) – koncert PRZESŁUCHANIE godz. 17- 19.

4. Każdej lekcji towarzyszyć będzie akompaniator pianista lub/i klawesynista, zależnie od wybranego repertuaru.
Uczestnicy proszeni są o przesłanie wszystkich materiałów nutowych repertuaru, nad którym chcą pracować w trakcie kursu oraz arii na przesłuchanie, najpóźniej do dnia 4 kwietnia na adres Fundacji. Przesyłki pocztą tradycyjną prosimy nadać wcześniej.

5. Przesłuchanie będzie miało formę koncertu otwartego dla publiczności. Obejmuje jedynie repertuar barokowy i odbędzie się z towarzyszeniem klawesynu.

Program: dwie dowolne arie barokowe z recytatywem.

Wyboru arii na przesłuchanie dokona komisja.

W przesłuchaniu mogą wziąć udział osoby niebiorące udziału w kursie. Dla tych osób istnieje możliwość krótkiej próby akustycznej w dniu przesłuchania w godzinach 15-16.

6. Każdy uczestnik może wybrać ilość lekcji, z jakich chce skorzystać – maksymalnie jedną dziennie – w zależności od dostępnych terminów.
Dokładny grafik ustalany będzie indywidualnie.

7. Koszt kursu zależy od ilości lekcji oraz uczestnictwa w przesłuchaniu.

-      3 lekcje oraz przesłuchanie – 890 zł

-      2 lekcje oraz przesłuchanie – 610 zł

-      1 lekcja oraz przesłuchanie – 330 zł

-      3 lekcje – 840 zł

-      2 lekcje – 560 zł

-      1 lekcja – 280 zł

-      przesłuchanie – 50 zł

8. Istnieje możliwość biernego uczestnictwa w kursie. Koszt – 20 zł za dzień.

9. Organizatorzy nie zapewniają noclegów, wyżywienia ani przestrzeni do samodzielnego ćwiczenia.